Wizyt w tygodniu181

Adopcja

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 24.08.2014

Przeżywamy dziś XXI niedzielę w ciągu roku. W liturgii słowa usłyszeliśmy kierowane do nas osobiście pytanie Pana Jezusa Chrystusa: „A wy za kogo mnie uważacie”? Niech nasze codzienne życie, zgodne z wymaganiami Ewangelii będzie nieustannym dawaniem odpowiedzi wyrażanej w czynach i postępowaniu.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez huragan w Malawie i okolicach Rzeszowa.

2. Wtorek Uroczystość Najświętszej Mari Panny- imieniny naszej Królowej. Pamiętajmy, aby w tym dniu szczególnie dziękować Bogu za dar tej najlepszej z Matek. Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski jest to dzień  modlitwy za  Prześladowany  Kościół  na  Bliskim  Wschodzie. Zapraszam do udziału   we  Mszy świętej i ofiarowania Komunii św. w intencji ustania prześladowań w Iraku i na całym Bliskim Wschodzie.

3. Środa WSP św. Moniki.

4. Czwartek WSP św. Augustyna.

5.Piątek WSP męczeństwa św. Jana Chrzciciela

6. Sobota spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/15 oraz na I piątek września. Gogołów od godz. 1630, Huta Gogołowska od godz,1530 po godz. 1600 Msza św. Rozpoczynający się rok szkolny jest kolejnym ważnym etapem w życiu młodych ludzi i czymś oczywistym jest rozpoczęcie go z P. Bogiem. Proszę rodziców aby zdopingowali swoje dzieci i przypomnieli o możliwości skorzystania ze spowiedzi.

7. Niedziela przy katedrze Rzeszowskiej Dożynki Diecezjalne początek o godz. 1100, Msza św. godz. 1200.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: NIEDZIELA,ŹRÓDŁO,GOŚĆ NIEDZIELNY.

9. Bóg zapłać paniom: Nawracaj Barbara, Urzędowska Jolanta, Balicka Bogułsawa, Prokop Zofia, Sokołowska Barbara oraz panu Niekowal Kazimierz za dbanie o porządek w świątyniach  i złożoną ofiarę . Proszę następne pięć numerów w poniedziałek , sobota od godz. 900. Proszę aby dbać o kwiaty w kościele przez cały tydzień, podlewanie ( przynajmniej dwa  razy).

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

25.08.2014 - 31.08.2014

1800 1. Za parafian z 24.08.2014

2.+ ks. Adam Nowak G-25

1800 1.+ Maria, Zofia, Ludwik, Jan

2.+ ks. Adam Nowak G-26

Środa

1800 1.O zdrowie i bł. Bożej dary Ducha św. dla Jubilata   ks. Prałata Emila Midury od róży Genowefy Giera

2. + ks. Adam Nowak G-27

1800 1.+ Jan, Jozef Jedziniak 24 r. śmieci

2.+ ks. Adam Nowak G-28

1800 1.+ Bernadeta Nawracaj od rodziny

2.+ Ks. Adam Nowak G-29

1800 1.+ Anna Lisowska, zmarli z rodziny

2.+ ks. Adam Nowak G-30

Huta Gogołowska

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

645 Za parafian

930 + Kazimierz, Maria, Wojciech, Ludwika (F), Adam  Niekowal

1100 + Franciszek Białoń od syna Marka z rodziną

Huta Gogołowska

800 + Anna, Józef, Stanisław Świstak

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez huragan w Malwie i okolicach Rzeszowa.

2. Wtorek Uroczystość Najświętszej Mari Panny- imieniny naszej Królowej. Pamiętajmy, aby w tym dniu szczególnie dziękować Bogu za dar tej najlepszej z Matek. Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski jest to dzień modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie. Zapraszam do udział we Mszy świętej i ofiarowania Komunii św. w intencji ustania prześladowań w Iraku i na całym Bliskim Wschodzie.

3. Środa WSP św. Moniki.

4. Czwartek WSP św. Augustyna.

5. Piątek WSP męczeństwa św. Jana Chrzciciela

6. Sobota spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/15 oraz I piątek września. Gogołów od godz. 1630, Huta Gogołowska od godz,1530 po godz. 1600 Msza św. Rozpoczynający się rok szkolny, który jest kolejnym ważnym etapem w życiu młodych ludzi i czymś oczywistym jest rozpoczęcie go z P. Bogiem. Proszę rodziców aby zdopingowali swoje dzieci i przypomnieli o możliwości skorzystania ze spowiedzi.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: NIEDZIELA , ŻRÓDŁO, GOŚĆ NIEDZIELNY.

9. Bóg zapłać paniom: Nawracaj Barbara, Urzędowska Jolanta, Balicka Bogułsawa, Prokop Zofia, Sokołowska Barbara oraz panu Niekowal Kazimierz za dbanie o porządek w świątyniach i złożoną ofiarę . Proszę następne pięć numerów w poniedziałek , sobota od godz. 900. Proszę aby dbać o kwiaty w kościele przez cały tydzień, podlewanie ( przynajmniej dwa razy).