Kontakt

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj0
Wczoraj41
Wizyt w tygodniu99
Wizyt w miesiącu41
Łącznie wizyt66204

Powered by Kubik-Rubik.de

Gogołów 2
38-131 Gogołów
tel. (17) 2778311

e-mail

kancelaria@parafiagogolow.pl

KONTO PARAFIALNE

nr 36 9168 1027 55070250 2000 0001

Adopcja

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Parafia Gogołów

Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny 2015/2016

witaj_szkolo.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Panem Bogiem w Nowy Rok Szkolny 

i Katechetyczny

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 wszystkim dzieciom,młodzieży ich rodzicom oraz nauczycielom naszych szkół życzymy aby ten rok był dla Was pomyślny, aby nie zabrakło Wam zapału do pracy, wytrwałości, optymizmu, uśmiechu na co dzień a w sercach i umysłach Pana Boga.

                                                                                      Wasi Duszpasterze

*****************************

Modlitwa ucznia

Panie Jezu, Ty wiesz, jak ciężką pracą jest nauka, wiesz, jak trudno jest rano wstać i iść do szkoły bez względu na pogodę. I jeszcze trzeba tam uważać i słuchać co mówią nauczyciele.Często też są testy. A jak trzeba pilnować wyobraźni, by nie bujała w obłokach - Ty też to wiesz.A w domu, Panie Jezu, nie jest łatwo zrezygnować z oglądania telewizji i używania komputera.Ale nie chcę, żeby rzeczy mną rządziły.Daj mi siłę, by oprzeć się pokusom i móc spokojnie odrabiać lekcje.Ciężko jest zdobywać wiedzę, ale dzięki Ci, Panie Jezu, za to, że mogę rozwijać umiejętności, które są Twymi darami.Dzięki Ci za moich nauczycieli, za moich kolegów, tych dobrych i tych, którzy są dla mnie mniej mili.Dzięki Ci za trud odrabiania lekcji - miło jest później dostać dobre stopnie.Nauka to mój obowiązek, to moje z Tobą budowanie świata.Proszę Cię, Panie Jezu, o dar mądrości i umiejętności rozwijania zdolności.I nie pozwól mi być obojętnym wobec trudności kolegów i koleżanek.

Uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie  roku szkolnego zostanie odprawiona w naszym kościele 1 września we wtorek o godzinie 830.

Na wspólną modlitwę zapraszamy wszystkich związanych ze szkołą, a więc dzieci i młodzież oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, pracowników administracji, gdyż nowy rok szkolny pragniemy rozpocząć z Panem Bogiem.

Poniedziałek 31 sierpnia spowiedź przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego od godz.1700, Huta Gogołowska od godz. 1600